مطالب جالب

۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۵ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

انتقادات از رونالدو آقای گل عجیب است

به گزارش "ورزش سه"، په په که نزدیک به یک ماه از میادین به دور بود شنبه مقابل سلتا بار دیگر در ترکیب رئال قرار گرفت و موفق به زدن گل اول رئال در برتری 7-1 کهکشانی ها شد.

رونالدو

په په در آستانه بازی برگشت دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر رم به خبرنگاران گفت:" فردا تنها هدف ما کسب پیروزی است. برای رم احترام ویژه ای قائل هستیم اما با وجود کسب پیروزی 2-0 در بازی رفت، بازهم برای برد تلاش خواهیم کرد. همه بازی فصل قبل مقابل شالکه را به یاد داریم. حریف را بخاطر برد در بازی رفت دست کم گرفتیم و تا آستانه حذف شدن هم رفتیم. فردا با روحیه تیمی و انگیزه بالا به مصاف رم می رویم و هر کاری برای پیروز شدن خواهیم کرد."

سوت ها علیه رونالدو:" عجیب است؛ کریس آقای گل لالیگاست و گل های فراوانی برای رئال زده اما بازهم بر علیه او سوت می زنند و انتقادات از او ادامه دارد. دوست داشتم یک لحظه موقعیت او را می داشتم.در هر صورت همه ما باهم متحد هستیم چون این تنها راه کسب موفقیت است."

زیدان:" او یک بازیکن افسانه ای بود و حالا به عنوان مربی بازیکنانش را خیلی خوب درک می کند.او می داند هر بازیکن چه چیز می خواهد و چه تفکری دارد. زیدان با خود اتحاد را به تیم وارد کرد. پیش از این مشکلاتی غیرفوتبالی در تیم داشتیم. او یکی از بهترین مربیان دنیا خواهد شد و باید بگذاریم با خیالی آسوده تر به کارش ادامه دهد. زیدان به عنوان مربی به افتخارات زیادی خواهد رسید. در این مورد شکی ندارم."

رونالدو

  • محسن رمضانی
  • ۰
  • ۰

رئال در مورد نیمار سهل انگاری کرد

به گزارش "ورزش سه"، سال 2013 نیمار در حالیکه پیشنهاد رئال مادرید را نیز در جیب داشت ترجیح داد به بارسلونا بپیوندد و حالا در سومین سال حضورش در بارسا، به یکی از سه بازیکن برتر دنیا بدل شده است؛ مساله ای که افسوس رئالی ها را به دنبال داشته است. بسیاری معتقدند که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، اصرار لازم برای انتقال نیمار را به خرج نداد.

نیمار

روبرتو کارلوس در همین رابطه گفت:" رئال مادرید باشگاه بسیار بزرگی است که همواره در صدد جذب بازیکنان بزرگ است ولی معتقدم ما زمانیکه باید برای جذب نیمار تلاش می کردیم، این کار را به درستی انجام نداده و سهل انگاری کردیم. در هر صورت با نیمار یا بدون نیمار، رئال همچنان در فتح جام ها مدعی اول باقی خواهد ماند."

رئال در حال حاضر 9 امتیاز با بارسلونای صدرنشین فاصله دارد و کمتر کسی برای این تیم شانس قهرمانی قائل است. کارلوس در همین رابطه گفت:" رئال تیمی است که محکوم به پیروزی در هر مسابقه و قهرمانی در هر رقابتی است. من همچنان به قهرمانی در لالیگا و جبران فاصله امتیازی با بارسلونا امیدوارم."

مقایسه با مارسلو:" او تفاوت اندکی با من دارد ولی هیچوقت از مقایسه کردن خوشم نمی آید. معتقدم مارسلو سال ها در رئال تاریخ سازی خواهد کرد."

نیمار

  • محسن رمضانی